Jazyková verzia

Overenie domény

overiť, či je doména voľná

Hlavné menu

Rýchla navigácia
kde som: úvod > o nás > profil spoločnosti

O nás - profil spoločnosti

Naša spoločnosť EuroNET Slovakia s.r.o. pôsobí na domácom i zahraničnom trhu od začiatku roku 1999 (pôvodný názov firmy bol DELFI). Vznikli sme ako spoločnosť so zameraním na poskytovanie kompletných profesionálnych služieb v oblasti internetu / intranetu, informačných technológií a publikovania na platforme World Wide Web. Od samého počiatku svojej existencie sme sa zamerali najmä na získanie kvalitného know - how a vybudovanie partnerských vzťahov so stabilnými a technicky zdatnými spoločnosťami. Podarilo sa a v súčasnosti poskytujeme naše služby pre viac ako tritisíc spokojných zákazníkov.

Prečo si máte vybrať práve EURONET?

Naši vybraní klienti


Od začiatku je nosnou činnosťou našej spoločnosti profesionálny webhosting - teda umiestňovanie web stránok klientov na našich serveroch. Webhostingové služby ponúkame v šiestich základných programoch - mini, štart, basic, optimal, profesional a extra, ktoré by mali uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. No a pre tých ešte náročnejších ponúkame aj možnosť prenájmu dedikovaných serverov.

Ďalšou pre nás veľmi významnou činnosťou je registrácia národných aj medzinárodných domén. Naša firma dlhodobo patrí medzi najvačších registrátorov slovnenských domén a sme akreditovaný registrátor .eu domén.

Hlavným cieľom je orientácia na čo najlepšiu dosiahnuteľnosť domény zákazníka pre ostatných návštevníkov internetu a na aplikáciu najnovších technológií v oblasti webhostingu. Hosting internetových domén je realizovaný na serveroch poslednej generácie a rôznych operačných systémoch pre uspokojenie všetkých nárokov klientov. Naše servery sú umiestnené v modernom dátovom centre v Bratislave na linke s kapacitou 1 Gbit/s SIX, 1 Gbit/s NIX, 1 Gbit/s (zahraničie).