Jazyková verzia

Overenie domény

overiť, či je doména voľná

Hlavné menu

Rýchla navigácia
kde som: úvod > o nás > prečo EURONET?

Prečo si máte vybrať práve EURONET?

Ponúkame Vám kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. Sme na trhu úspešne už 10 rokov a našim hlavným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov.

30 dňová garancia vrátenia peňazí

Ak zistíte v priebehu 30 dní po objednaní a zaplatení našich služieb, že naše služby Vám z nejakého dôvodu nevyhovujú, máte právo nás požiadať o vrátenie peňazí za webhostingové služby v plnej výške. Táto garancia sa nevzťahuje na poplatky za registráciu domén.

Komfortná on-line administrácia služieb cez klientskú zónu

Potrebujete niečo nastaviť na Vašej doméne? Potrebujete zmeniť heslá? Potrebujete vytvoriť alebo upraviť emailové adresy? Potrebujete aktivovať nejaké doplnkové služby? Potrebujete zmeniť kontaktné alebo fakturačné údaje? Potrebujete atď atď? Klientská zóna umožňuje našim klientom správu jednotlivých služieb. Môžete sa do nej prihlásiť na https://www.euronet.sk/setup.

Výkonné a naozaj účinné antiSPAMové riešenia

Ochrana proti SPAMu na viacerych úrovniach: podpora pre rozpoznávanie textu v obrázkových SPAMoch (OCR), v PDF dokumentoch, možnosť aktivovať ochranu GREYLISTING, SPF ale aj možnosť individuálnych nastavení (nastavenie citlivosti, vlastný blacklist, whitelist).

Webhosting na výkonnych serveroch a rýchlych linkách

Nešetríme na výkone serverov a na všetkých serveroch máme dostatočnú rezervu. Naše servery sú pripojené optickou trasou na linke s kapacitou 10 Gbps SIX (slovenské peeringové centrum), 1 Gbps zahraničie (zálohované). Optické trasa je realizovaná slučkovo (dvoma nezávislými vedeniami z dvoch rôznych geografických strán) na SIX. Prípadný výpadok konektivity je riešený preroutovaním dátového transferu cez sekundárnu lokáciu. V súčasnosti máme zabezpečené všetky kľúčové sieťové zariadenia redundantne.

Maximálna dostupnosť a nepretržitý monitoring

Vždy sa snažíme o maximálnu dostupnosť a všetky plánované výpadky našim klientom vždy oznamujeme vopred. Všetky naše servery sú nepretržite monitorované a v prípade výpadku sú naši administrátori automaticky upovedomovaný prostredníctvom SMS na mobilný telefón.

Profesionálna technická podpora

Žiadna vaša otázka u nás nesmie zostať nezodpovedaná a náš tým tvoria skutoční odborníci a vyškolení pracovníci. Našou veľkou výhodou sú dlhoročné skúsenosti.

Používame len značkové servery a špeciálne sieťové zariadenia

Nie je server ako server a nie je značka ako značka. Záleží nám na maximálnej dostupnosti a preto už niekoľko rokov používame výlučne servery priamo vyvíjane spoločnosťou INTEL. Naše servery sú pripojené na špeciálnych sieťových zariadeniach, ktoré umožňujú absolútnu vzdialenú správu nad serverom. Ide predovšetkým o zariadenia KVM (keyboard, video, mouse) over IP, PDU (riadenie elektrického napájania) over IP a manažovateľné switche.

Automatizovaný online systém registrácie .sk, .eu, .com, .net, .org, .biz, .info a .co domén

Ak vyplníte na našej stránke objednávku na .sk, .eu, .com, .net, .org, .biz, .info a .co doménu, tak jej registrácia môže prebehnúť úplne automatizovane a online. Podmienkou pre automatickú registráciu .eu, .com, .net, .org, .biz, .info a .co domén je vykonanie online platby cez TatraPay, CardPay alebo SporoPay. Automatickú registráciu .sk domény je možné vykonať 2 spôsobmi (online platba nie je v tomto pripade podmienkou):
a) pri objednávke zvolíte možnosť "expresná registrácia"
b) pri objednávke zvolíte možnosť "štandardná registrácia" a súčasne vyplníte políčko "SK-NIC identifikátor" (našu firmu musíte mať uvedenú medzi svojimi oprávnenými registrátormi)

Patríme medzi najväčších registrátorov domén na Slovensku

Dlhodobo už niekoľko rokov patríme medzi najväčších registrátorov domén na Slovensku vďaka čomu vieme pre Vás zabezpečiť registráciu domén za najlepšie možné ceny.

Sme akreditovaný registrátor .eu domén

Naša spoločnosť je priamym akreditovaným registrátorom .EU domén a teda máme priamy prístup do centrálneho registra EURIDu. Vzhľadom na to ponúkame veľkoobchodnú registráciu .EU domén aj viacerým menším webhostingovým firmám a pre našich klientov vieme zabezpečiť maximálne výhodné ceny.