Jazyková verzia

Overenie domény

overiť, či je doména voľná

Hlavné menu

Rýchla navigácia
kde som: úvod > domény

Domény

Určite ste uvažovali, ako najvýhodnejšie začať Vaše prezentovanie na internete. Budovanie mena na internete je dlhodobý proces, podobne ako budovanie dobrého mena firmy vo všeobecnosti. Internetová doména je základný prvok pre tvorbu adresy na internete. Nie je závislá na type pripojenia, t.j. zo zmenou providera je možné ju okamžite nastaviť na nové parametre. Držiteľom domény sa stáva osoba (fyzická alebo právnická), ktorá ju registruje alebo poverí registráciou iného registrátora.

Ponúkame Vám riešenie, ktoré má budúcnosť

  • Poistite si vlastnú doménu je najvyšší čas, pretože doménu vasafirma.sk alebo vasacinnost.sk môže obsadiť niekto iný

  • Propagujte už teraz Vašu budúcnosť kedykoľvek, keď sa rozhodnete investovať do Vašej rozsiahlejšej prezentácie na internete, použijete na to meno Vašej domény

  • Využite možnosť objednať si spolu s doménou aj náš webhosting
    (webhostingové služby) a získajte prevádzku WWW stránky a e-mailovej adresy už za 0,95 € / mesiac (s DPH 1,14 €) . Získate ľahko zapamätateľnú adresu na vizitkách a v inzercii môžete uvádzať adresu v tvare www.vasa-domena.sk a e-mail meno@vasa-domena.sk.

Registrácia domény je veľmi jednoduchá

  • Overte si, či je možné registrovať doménu, ktorú si prajete alebo si vyberte inú a vyplňte túto objednávku.

  • Po vyplnení formulára a odoslaní objednávky Vám doménu ihneď zarezervujeme (platí pre .sk domény), zašleme zmluvu a faktúru (viď cenník).

  • Po zaplatení faktúry sa stávate majiteľom domény na 1 rok (s možnosťou automatického predĺženia) a v prípade ak ste si u nás objednali aj webhosting tak automaticky získavate aj všetky potrebné heslá a nastavenia potrebné pre používanie Vašej domény.