Jazyková verzia

Overenie domény

overiť, či je doména voľná

Hlavné menu

Rýchla navigácia
kde som: úvod > partneri, dealerstvo, zľavy

Partneri, dealerstvo, zľavy

Naša spoločnosť je dlhodobo jeden z najväčších poskytovateľov webhostingu a registrácie domén na Slovensku a v rámci poskytovania našich služieb vám ponúkame dve možnosti spolupráce s našou firmou.

Zarobte si na prevádzku svojich www stránok

Za každého nového klienta, ktorý uvedie do svojej objednávky poznámku, že práve vy ste mu doporučili naše služby, získavate 2 mesiace bezplatnej prevádzky vašej www stránky (platí pre objednávky webhostingových služieb ŠTART, BASIC, OPTIMAL, PROFESIONAL a EXTRA).

Partnerský program: virtuálny provider

Táto ponuka je určená hlavne pre firmy zaoberajúce sa webdesignom, informačnými technológiami, prípadne poskytovaním internetového pripojenia. Umožníme vám založiť si vlastnú webhostingovú spoločnosť. V tomto partnerskom programe môžete vystupovať ako poskytovateľ www priestoru a prevádzkovateľ webových stránok. Môžete si zaistiť slušný stabilný príjem, pretože klienti budú platiť pravidelné poplatky priamo vám a za prevádzku ich web stránok budeme zodpovední my. Pre Vašich klientov nemusíme vôbec existovať*, takže je na vás akú obchodnú politiku si zvolíte (vieme pre Vás zabezpečiť pomoc pri implementácii objednávkových formulárov, ale aj ovládací panel pod vašou hlavičkou a na vašej doméne). Svojim klientom môžete fakturovať ceny, ktoré si stanovíte sami a my vám za prevádzku ich stránok budeme účtovať naše nízke ceny, navyše s výraznou zľavou. Naša podmienka je aby ste mali aspoň základné znalosti a skúsenosti s informačnými technológiami a hlavne s našimi službami.

* Väčšina malých začínajúcich webdizajnérskych firiem svojim koncovým zákazníkom narovinu povie, že v oblasti webhostingu spolupracujú s našou spoločnosťou. Koncový zákazník tak získa istotu, že jeho dáta sú uložené v bezpečí. Je však samozrejme len na vás, ako sa budete prezentovať.

Zľavy pre virtuálnych providerov

počet domén zľava na webhosting
kategória A 3 až 9 domén 15 %
kategória B 10 až 24 domén 25 %
kategória C 25 až 99 domén 30 %
kategória D 100 a viac domén dohoda